logo

                            ​        

Las associacions

La Rampe Tio Teatre Interegional Occitan


Ceada en 1974, La Rampe es una companiá professionala.

- mai de 30 ans de produccion professionala
- 50 creacions,
- mai de 5000 representacions publicas dins los vilatges montanhòls, las vilas capitalas, los festivals nacionals e internacionals.

La companiá prepausa d'especacles en occitan, en francés, per public tot e joves.

siti internet : www.larampe-tio.org/

La Rampe TIO
Teatre Interegional Occitan
42 carrièra Adam de Craponne
34000 Montpelhièr

tel : 04.67.58.30.19
fax : 04.67.92.41.30
teatre@larampe-tio.org
Licença N°2-1003871

difusion
Stella Fontana : stella@larampe-tio.org
Jennifer Estru : teatre@larampe-tio.org
et maintenant : scolaire@larampe-tio.org

comunicacion
Sophie Cornut : com@larampe-tio.org

logistica
Francesca Peyronet :
francesca@larampe-tio.org

formacion
Chrystelle Gauthier : chrystelle@larampe-tio.org

comptabilitat
Catherine Mey : compta@larampe-tio.org

tecnica
Magali Noulin : technique@larampe-tio.org

direccion artistica
Bruno Cécillon : bruno@larampe-tio.org
Jean-Louis Blénet : jean-louis.blenet@larampe-tio.org
Véronique Valéry : v.valery@free.fr
Claude Alranq : claude.alranq@wanadoo.fr
Yves Durand : yves.durand18@wanadoo.fr